Linux Hosting
X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum! Giriş Yap

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!

Linux Hosting

Her bütçeye uygun profesyonel Linux Hosting paketlerimiz

Başlangıç Linux

150 TL. / Yıllık
1 GB Web Alanı 10 GB Aylık Trafik 1 Adet Site Barındırma Limitsiz Alt Özellikler 7/24 Teknik Destek cPanel
Satın Al

Standart Linux

250 TL. / Yıllık
5 GB Web Alanı 50 GB Aylık Trafik 2 Adet Site Barındırma Limitsiz Alt Özellikler 7/24 Teknik Destek cPanel
Satın Al

Profesyonel Linux

350 TL. / Yıllık
10 GB Web Alanı 100 GB Aylık Trafik 3 Adet Site Barındırma Limitsiz Alt Özellikler 7/24 Teknik Destek cPanel
Satın Al

Bunlar Size Yeterli Değil mi?

Hemen Bize Ulaşın!

Web sitenizde PHP ve MySQL veritabanı ile yazılmış uygulamalar kullanıyorsanız, Linux Hosting paketlerimiz sizin için uygundur.

Linux Hosting sunucularımız perl 5.8, cgi, python 2.3, 2.4, 2.6 & 3.0, fastcgi, miva, ssi, Django Framwork, Image Magick 6+, LVTool2, Mencoder, FFMpeg, ve zend optimizer destekler. Linux Hosting kontrol panelinizi kullanarak hosting hesabınızla ilgili tüm işlemleri (eposta hesabı yaratma, subdomain oluşturma, ftp şifre değişikliği, web tabanlı dosya yönetimi, yedek alma/yedekten yükleme, MySQL veritabanı yaratma gibi) kolaylıkla yapabilirsiniz. Linux Hosting sunucularımızda ioncube ve zend optimizer kuruludur. Cpanel sunucularımızda fantastico ve rvskin kuruludur. Plesk sunucularımızda uygulama deposu kuruludur. Linux Hosting ile Fantastico ve uygulama deposu sayesinde tek tuşla, joomla, smf, wordpress v.s gibi scriptleri ücretsiz ve kolay bir şekilde kurabilirsiniz. 

Linux Hosting hizmeti aldıktan sonra eğer domaininiz var ise name server yönlendirmesi yapmanız gerekmektedir. Name Server bilgilerimiz sipariş sonrası mail olarak tarafınıza gönderilmektedir. Daha önce kayıtlı bir domaininiz (alan adınız) yok ise firmamızdan alan adı kaydı (Register) edebilirsiniz.Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.