Windows Hosting
X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum! Giriş Yap

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!

Windows Hosting

Her bütçeye uygun profesyonel Windows Hosting paketlerimiz

Başlangıç Windows

150 TL. / Yıllık
1 GB Web Alanı 10 GB Aylık Trafik 1 Adet Site Barındırma Limitsiz Alt Özellikler 7/24 Teknik Destek Plesk Panel
Satın Al

Standart Windows

250 TL. / Yıllık
5 GB Web Alanı 50 GB Aylık Trafik 2 Adet Site Barındırma Limitsiz Alt Özellikler 7/24 Teknik Destek Plesk Panel
Satın Al

Profesyonel Windows

350 TL. / Yıllık
10 GB Web Alanı 100 GB Aylık Trafik 3 Adet Site Barındırma Limitsiz Alt Özellikler 7/24 Teknik Destek Plesk Panel
Satın Al

Bunlar Size Yeterli Değil mi?

Hemen Bize Ulaşın!

Web sitenizde ASP-ASP.NET ve MsSQL veritabanı ile yazılmış uygulamalar kullanıyorsanız, Windows Hosting paketlerimiz sizin için uygundur.

Windows Hosting sunucularımız perl 5.8, cgi, python 2.3, 2.4, 2.6 & 3.0, fastcgi, miva, ssi, Django Framwork, Image Magick 6+, LVTool2, Mencoder, FFMpeg, ve zend optimizer destekler. Windows Hosting kontrol panelinizi kullanarak hosting hesabınızla ilgili tüm işlemleri (eposta hesabı yaratma, subdomain oluşturma, ftp şifre değişikliği, web tabanlı dosya yönetimi, yedek alma/yedekten yükleme, MsSQL veritabanı yaratma gibi) kolaylıkla yapabilirsiniz. Windows Hosting sunucularımızda ioncube ve zend optimizer kuruludur. Cpanel sunucularımızda fantastico ve rvskin kuruludur. Plesk sunucularımızda uygulama deposu kuruludur. 

Windows Hosting hizmeti aldıktan sonra eğer domaininiz var ise name server yönlendirmesi yapmanız gerekmektedir. Name Server bilgilerimiz sipariş sonrası mail olarak tarafınıza gönderilmektedir. Daha önce kayıtlı bir domaininiz (alan adınız) yok ise firmamızdan alan adı kaydı (Register) edebilirsiniz.Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.